MATCH x TOP MODEL
Magdalena Witosz i Kateryna Gavrylets, twórczynie agencji Match, promują Kopenhagę i skandynawskie marki poprzez niestandardowe działania. W tym sezonie nawiązały współpracę z kultowym programem TOP MODEL, który w świecie mody budzi ogrom emocji i zrzesza grono ekspertów z branży. Magdalena i Kateryna współtworzyły 12 sezon TOP MODEL.
Modele, którzy wywalczyli udział w fashion weeku, wraz z jurorami – Joanną Krupą, Kasią Sokołowską, Marcinem Tyszką i Dawidem Wolińskim polecieli do Kopenhagi. Wzięli udział w pokazie kultowej marki Herskind oraz w pokazie obecnie najbardziej pożądanej skandynawskiej marki – Gestuz. Jurorzy z pierwszych rzędów oglądali zmagania modelek i modeli na wybiegach. Ekipa programu spędziła w Kopenhadze kilkanaście dni, a udział w kluczowych wydarzeniach umożliwiły i współorganizowały założycielki Match. Odcinki TOP MODEL zrealizowane w Kopenhadze, emitowane są w stacji TVN w listopadzie tego roku.